Autor Wątek: Informacyjnie - Ograniczenia w grze  (Przeczytany 1198 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Valanthe

  • Administrator fabularny
  • Wielki smok
  • ********
  • Wiadomości: 4040
Informacyjnie - Ograniczenia w grze
« dnia: 14 Lipca 2015, 11:43:46 »
Drodzy Gracze!

Cieszymy się z waszej aktywności w grze, z zamieszczenia plotek oraz udzielania się na fanpage`u, ale niestety musimy przypomnieć o kilku rzeczach.

1. Gra jest od 16 roku życia. Oznacza to, że należy ograniczać się co do treści zamieszczanych w karczmach/ŻF/plotkach.
2. Rozumiemy, że seksualność postaci stanowi dla niektórych ważną część rozrywki, ale nie trzeba pisać tego na każdym kroku.
3. Treści skrajne wulgarne, odnoszące się do seksu w sposób prymitywny i pełne przekleństw będą usuwane. Plotki to nie miejsce na wypisywanie kto, ile i jak kogo wychędożył. Zostawcie sobie coś takiego na prywaty. Jeżeli już tak bardzo czujecie potrzebę opisywania lub wspominania o czymś to czyńcie to ze smakiem. W przeciwnym razie zamieszczone przez was treści będą usuwane przez administracje. Kiedy piszecie coś zastanówcie się, czy chcielibyście, aby przeczytała to wasza 16 letnia siostra/kuzynka/sąsiadka i czy nie byłoby wam za coś takiego wstyd.
4. Forum stanowi integralną część gry. Podobnie shoutbox. Korzystają z niego osoby niepełnoletnie i wszelkie treści o tematyce wymienione powyżej również będą usuwane. W przypadku notorycznego pisania w sposób wulgarny zostaną wyciągnięte wobec użytkownika konsekwencje. Przypominamy, że na shoutboxie nie wolno przeklinać.

A teraz nieco odmienna kwestia.

1. Pamiętajcie, że Ferelden to kraj zimny. Nie znajdziecie tutaj małp, krewetek w morzu lub palm daktylowych.
2. Wasza postać nie będą szlachcicem nie zje bardzo ciekawych potraw i nieco droższych jak raki, najprzedniejsza wołowina lub przepiórek z płatkami złota. O wiwernie nawet nie wspominając. Ekskluzywną karczmą jest Nienażarty Szlachcic.
3. Jeżeli wasza postać siedzi w karczmie, nie oznacza to, że słyszy wszystko co jest w niej mówione. Postacie mogą znajdować się w różnych częściach sali i jeżeli nie siedzicie z nią przy stoliku lub nie macie umiejętności czytanie z ruchu warg to wątpliwym jest, abyście dosłyszeli.
4. W karczmie zawsze przebywają goście NPC. Nigdy nie jest tak, że karczma jest pusta. Zawsze w domyśle jest chociażby karczmarz i reszta obsługi.
5. WYSYŁANIE NA ENTER MOŻNA WYŁĄCZYĆ -> Opcje konta -> Dodatkowe opcje.
Paranojo, ma najsłodsza kochanko.