Autor Wątek: Bójka w porcie w Denerim  (Przeczytany 222 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bukorl

• Bryłkowiec
  • Postać: Bukorl
Bójka w porcie w Denerim
« dnia: 09 Sierpnia 2017, 11:06:08 »
Hej. Ja chciałem się dopytać o kwestię związaną z ogłoszeniem dotyczącym bójki za pieniądze w porcie w Denerim. Widziałem, że jest to swoistego rodzaju "zachęcenie" do organizowania sesji prywatnych, tak? Czy byłaby możliwość zapisania się do takiej sesji, jeżeli jakakolwiek byłaby organizowana? Ja byłbym chętny i dlatego pytam, czy jest taka możliwość, czy ewentualnie samemu można sobie zorganizować i zaprosić konkretne osoby, a na zaproszenie, czy w ogóle na opcję dołączenia nie ma co liczyć, jeżeli nie ma się znajomości? Z góry przepraszam, jeżeli temat założony w złym miejscu.

Offline Valanthe

• Administrator fabularny
  • Wielki smok
Odp: Bójka w porcie w Denerim
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Sierpnia 2017, 11:48:41 »
Sesje prywatne może pisać każdy. Gracze dogadują się w tej kwestii indywidualnie. Należy jednak pamiętać, że część z nich może zostać uznana za wiążąca, a część będzie niewiążąca fabularnie.

Bójka o której mówisz to inicjatywa gracza i to z nim musisz się kontaktować. MG nie dostali żadnych informacji na ten temat.
Paranojo, ma najsłodsza kochanko.

Offline Nollinae

• Mistrz Gry
  • Plugawiec
  • ID: 7
  • Postać: Nollinae Elvares
Odp: Bójka w porcie w Denerim
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Sierpnia 2017, 13:13:18 »
Wisi ogłoszenie z zaproszeniem na sesję prywatną. Masz podanego autora ogłoszenia przecież. Piszesz więc do niego i razem piszecie - to inicjatywa i zabawa graczy, MG w to nijak nie ingerują.