Autor Wątek: Lothering i skażenie pomiotów  (Przeczytany 177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alvin

• Skażona ropucha
    • Alvin Nest
  • ID: 33
  • Postać: Alvin Nest
Lothering i skażenie pomiotów
« dnia: 18 Kwietnia 2017, 11:00:41 »
I ja mam pytanie.

Through a letter sent by Miriam in the year 9:34 (in Act 2), Leandra and Hawke are informed that the rebuilding of Lothering has been a failure and that the town is gone for good, as the Blight poisoned the land. She also notes that it'll take decades for the land to get better, and that even then it might never recover.
Z wiki angielskiej.
Skoro skażenie pomiotów wyniszczyło te ziemie, to czy podróż tamtędy lub przebywanie może fabularnie skutkować skażeniem postaci/zwierząt? Albo przebywanie w takim Ostagarze, do którego Noll być może zrobi sesję.
No i skoro pomioty były także w Denerim i RC, czy jakiekolwiek innej części Fereldenu, dlaczego tam nie ma skażenia? :P
[23:53] Nollinae: Aleś się krwiożerczy zrobił.
[21:03] Pest: Ale Alvin zna się na bartnictwie, a Cyrmet nie. Jestem pewien, że w jakichś okolicznościach to pewnie da mu dużą przewagę xD
[14:00] Lou: Jakie niecne plany, Al
[08:22] Valanthe przylepia Alvinowi znaczek "Cząstka chaosu"

Offline Nollinae

• Mistrz Gry
  • Plugawiec
  • ID: 7
  • Postać: Nollinae Elvares
Odp: Lothering i skażenie pomiotów
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Kwietnia 2017, 11:20:58 »
U nas Lothering zostało ostatecznie odbudowane, około 9.36, ponieważ pojawiło się w kilku sesjach. Obok Lothering jednak wciąż znajdują się skażone ziemie. Są nieurodzajne, a ludzie raczej ich unikają. Samo krótkie przebywanie tam nie skończy się zapewne skażeniem, ale może dojść do kontaktu ze skażonymi zwierzętami i w wyniku tego - do choroby.
W okolicach Ostagaru na pewno również znajdują się skażone ziemie, chociaż jeśli zrobię tam sesję, to nie na te najgorsze obszary.

W Denerim i Redcliffe doszło do pojedynczych bitew. Z kolei Lothering zostało niejako przez pomioty przejęte, na samym początku Plagi. Skażenie sięgnęło więc znacznie głębiej.