Autor Wątek: Prezenty.  (Przeczytany 661 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

archangelss

• Gość
Prezenty.
« dnia: 20 Stycznia 2016, 22:06:59 »
Witam wszystkich czytających!

Sprawa jest krótka i proszę o, w miarę możliwości, ustosunkowanie się do niej przez administrację. Chociaż ważne jest dla mnie zdanie graczy, to jednak oni mają decydujący głos...

No więc okej - w najbliższym czasie, to jest jutro, odbędzie się reset mojej obecnej postaci, ze względu na wycofanie rasy dalijczyków, z dostępnej do gry. Pozostało mi 15-ście niewykorzystanych PF-ów, które przepadną, po resecie. Chociaż niewielu za nimi zapłacze, to mógłbym je w jakiś sposób wykorzystać w korzystny sposób. Czy istnieje możliwość, żebym wykorzystał te punkty na przedmioty fabularne, które przekażę wybranym osobom? Z mojej strony to podziękowanie za wspólną grę i pomoc, jaką od tych osób otrzymałem.

Żeby nie nabijać tematów na forum i dać lepszy pogląd na sprawę:
1 przedmiot - czarne buty z grubą podeszwą
2 przedmiot - Ciemna, jedwabna suknia, dekorowana złotą i srebrną nicią
3 przedmiot - Włochata uszatka ( czapka )

Offline aquilin

• Administrator techniczny
  • Emisariusz genloków
  • ID: 3
  • Postać: Knox Filligan
Odp: Prezenty.
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Stycznia 2016, 22:29:29 »
Ogólnie ze swoimi Pfami możesz zrobić co chcesz i po to jest opcja przesyłania przedmiotów, żeby można było postacie obdarowywać. Co do samych itemów, to mam wątpliwości czy czapka uszatka jest klimatyczna. Obgadamy to z MG.
“Before you act, listen. Before you react, think. Before you criticize, wait. Before you quit, try.”

Offline Valanthe

• Administrator fabularny
  • Wielki smok
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Stycznia 2016, 12:10:30 »
Uszatka nie jest klimatyczna. Dodatkowo ta suknie nie powinna trafić do osoby z nadmiernie niskimi dochodami (elfki lub brudne żebraczki), ponieważ wątpliwie by im ktoś coś takiego dał. Jedwabie są bardzo drogie, podobnie srebrne i złote nici.
Paranojo, ma najsłodsza kochanko.

archangelss

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Stycznia 2016, 21:14:38 »
Ołkej.
Wolałem się zapytać, żeby potem nie było kwasów, że człowiek coś zrobił, a potem się okazuje, że nie wolno.

Hm...
W takim razie czapka przejdzie metamorfozę w takie same buciorki, w sensie, te, co były wyżej podane, a które nie wzbudziły zastrzeżeń.
A suknia... Nie trafi do żebraczki, ani do elfki, ale... Czy do osoby właściwej... Trudno mi powiedzieć... Bo moje zdanie często gęsto odbiega od przyjętych ustaleń. Więc zrezygnuję z tego... na rzecz... Powiedzmy, ciemnej tuniki? Taka zwykła, ciemna tunika, obszyta jasną nitką na końcach?