Autor Wątek: Śluby  (Przeczytany 1375 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SidiusRapuung

• Leanaí impire
  • Dziki pies
  • ID: 30
  • Postać: Aluinn Soek
Śluby
« dnia: 28 Kwietnia 2015, 14:00:00 »
Witam,
Chciałbym zaproponować by w przyszłości śluby odbywały się w formie RT. Zdecydowanie upraszcza to wiele spraw i przyspiesza cały zabieg:)
Valanthe [25|Lut 10:07 pm]:   goldas, jak mnie Nath rzuci to pamietaj, że cie zawsze kochałam xD

Offline Rama

• Gronostaj
  • ID: 53
Odp: Śluby
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Kwietnia 2015, 14:30:27 »
A nie lepiej zostawić wybór? Pewnie nawet teraz można się spokojnie dogadać z kapłanką.

Offline Rivka

• Wilk
  • ID: 11
  • Postać: Cillian Ainsley
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Kwietnia 2015, 14:37:19 »
Też mi się wydaje, że lepiej pozostawić wybór graczom. ???
[26|Cze 07:48 pm]:   aquilin jest instynktem macierzyńskim Rii xD

Miszka [06|Lut 11:19 am]:   Gwizdek tam z Plugawcem, ale nie mow Maeth, że nie wziąłem hełmu...

Poziom empatii Maeth był odwrotnie proporcjonalny do długości jej uszu.

Offline Valanthe

• Administrator fabularny
  • Wielki smok
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Kwietnia 2015, 15:56:55 »
Śluby nie muszą odbywać się na Życiu Fereldenu. Sposób ich zawarcia jest zależny od tego, co ustalono z kapłanką lub MG. Może być to ŻF, prywatna (z MG) lub właśnie RT.
Paranojo, ma najsłodsza kochanko.

Offline Anokhi

• Gronostaj
  • ID: 54
  • Postać: Lamni Raliel
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Kwietnia 2015, 20:17:40 »
Z mojej strony mogę powiedzieć chyba tyle, że nie będę mnożyć problemów. I tak zawsze staram się być otwarta na wszelkie propozycje i pomysły. W tym na to jak gracze chcieliby widzieć ślub.
"Moim zdaniem życie sprawia panu tyle problemów, ponieważ wierzy pan, że są dobrzy ludzie i źli ludzie. Myli się pan, oczywiście. Istnieją wyłącznie i niezmiennie jedynie źli ludzie, ale niektórzy stoją po przeciwnych stronach."
Havelock Vetinari

Offline Valanthe

• Wielki smok
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Lipca 2015, 11:59:34 »
W związku ze śmiercią postaci kapłanki, wszelkie prośby o udzielenie ślubu należy kierować do MG.

Offline Valanthe

• Wielki smok
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Sierpnia 2015, 10:36:53 »
W związku z tym, że mogą pojawiać różne relacje między postaciami i być może będą jakieś nowe małżeństwa, pozwolę sobie przypomnieć kilka rzeczy.

Dawniej, postacie jeżeli chciały bawić się w zaręczyny, gracz zmuszony był za własne Punkty Fabularne wykupić pierścionek zaręczynowy (tak, ja też wykupywałam za swoje). Obecnie, w związku z tym, że takie relacje są bardzo rzadko nawiązywane, wystarczy zgłosić do MG z prośbą o stworzenie przedmiotu.

Uwagi, co do pierścionków zaręczynowych:
- należy SAMODZIELNIE zaproponować jaką ma mieć nazwę (srebrny pierścionek z bursztynem, złoty pierścionek zaręczony, etc.)
- jeżeli gramy postacią biedną to nie możemy wybrać jakiegoś strasznie wymyślnego pierścionka, lecz taki na jaki stać postać
- tak, takie rzeczy można czasem ukraść na sesjach, wtedy można mieć o wiele droższy
- prosimy przemyśleć wybór, bowiem za darmo dostaje się jeden pierścionek na postać, kolejne trzeba kupić samemu (na wypadek, gdyby ktoś postanowił nagle wszystkim się ciągle oświadczać.

Podobnie jest w przypadku obrączek. Jeżeli postać weźmie ślub, to należy zgłosić się do MG, aby stworzył on obrączki. Obowiązują te same zasady, co do pierścionków zaręczynowych